Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

CrystalWork Sada pre začiatočníkov

Vytvorte dizajnové šablóny pre kamienkySo súpravou CrystalWork Starter Kit ste optimálne pripravení začať používať softvér CrystalWork a nástroj CrystalWork. Štartovacia sada obsahuje 2 kusy nažehľovacích fóli…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

80,00 € s DPH

66,67 € bez DPH

Popis produktu

Vytvorte dizajnové šablóny pre kamienky

So súpravou CrystalWork Starter Kit ste optimálne pripravení začať používať softvér CrystalWork a nástroj CrystalWork. Štartovacia sada obsahuje 2 kusy nažehľovacích fólií 41,5 x 31,5 cm, 2 kusy šablónového materiálu 41,5 x 31,7 cm, štetec a 1440 kamienkov.

S materiálom šablóny a Vašou BERNINOU môžete vytvoriť šablóny okamžite, pomocou štetca umiestnite kamienky na šablónu. Pomocou praktickej nažehľovacej fólie potom motív jednoducho nanesiete na látku.

Pomocou žehličky na bielizeň ho pripevnite na miesto a Váš krištáľový dizajn je hotový. Štartovacia súprava sa dodáva s podrobnými pokynmi. Jednotlivé komponenty štartovacej sady sú vždy dostupné u vášho predajcu BERNINA.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa