BERNINA Overlock 2500DCET | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

BERNINA Overlock 2500DCET

Aj vy možete šiť so zručnosťou a tvoritosťou profesionála! S overlokom BERNINA 2500DCET je to jednoduchšie, ako si predstavujete. Kombinácia odstrihu s plnou škálou rôznorodých stehov, z ktorých vyberáte jednoduchým otočen…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

1 328,00 € s DPH

1 106,67 € bez DPH

Popis produktu

Aj vy možete šiť so zručnosťou a tvoritosťou profesionála! S overlokom BERNINA 2500DCET je to jednoduchšie, ako si predstavujete. Kombinácia odstrihu s plnou škálou rôznorodých stehov, z ktorých vyberáte jednoduchým otočením gombíka. Jedninečný vrchom a spodom krytý šev ako aj praktické voľné rameno na spracovanie kruhových výrobkov je zárukou obslužného komfortu a jednoduchosti obsluhy.

Výhody:

Aj vy možete šiť so zručnosťou a tvoritosťou profesionála! 5nitka so spodom aj vrchom krytým stehom

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa