Bernina IHLA STRETCH 130/705 H-S. Strečová ihla na elastický, pružný materiál, pleteniny, úplety alebo tenký materiál. V balení je 5 ihiel. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Bernina IHLA STRETCH 130/705 H-S. Strečová ihla na elastický, pružný materiál, pleteniny, úplety alebo tenký materiál. V balení je 5 ihiel.

Bernina IHLA STRETCH 130/705 H-S. Strečová ihla na elastický, pružný materiál, pleteniny, úplety alebo tenký materiál. Veľmi vhodná na materiály kde hrozí "pustenie" očka. Má mierne zaguľatený hrot - látku…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

5,30 € s DPH

4,42 € bez DPH

Popis produktu

Bernina IHLA STRETCH 130/705 H-S. Strečová ihla na elastický, pružný materiál, pleteniny, úplety alebo tenký materiál. Veľmi vhodná na materiály kde hrozí "pustenie" očka. Má mierne zaguľatený hrot - látku iba roztiahne ale neprepichne.

Hrúbky: 90/14 Stretch; 75/11 Stretch - Medium Ball Point; 70/10 Stretch - Light Ball Point - požadovanú hrúbku prosíme uviesť do objednávky.

Balenie po 5 ks.

Výhody:

 

 

 

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa