Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Bernina 735 + vyšívací modul L/SDT

Akcia! Pri zakúpení tejto sady (stroj+vyšívací modul typu Bernina L s SDT), dostávate od nás vyšívací modul s 50% zľavou. Presné šitie a pokročilé funkcie vyšívania. Šijací a vy…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

rok

3 745,00 € s DPH

3 120,83 € bez DPH

Popis produktu

Akcia! Pri zakúpení tejto sady (stroj+vyšívací modul typu Bernina L s SDT), dostávate od nás vyšívací modul s 50% zľavou.

Presné šitie a pokročilé funkcie vyšívania. Šijací a vyšívací stroj Bernina 735 ponúka 1 255 druhov stehov vrátane abecied, veľké množstvo dekoratívnych, strečových a overlockových stehov a 15 typov automatickej gombíkovej dierky na jeden krok. Ľahko použiteľný 7" farebný dotykový displej. Jumbo cievka so 70% väčšou niťou. Presná šírka stehu 5,5 mm. Vylepšená funkcia vyšívania.

 

Vlastnosti:

 • 1 255 šijacích programov: stehy základné, elastické (strečové), overlockové, plastické, quiltovacie, vyšívanie monogramov-písmen
 • najdlhšie voľné rameno vo svojej triede, pracovná plocha o veľkosti až 300 x 120 mm, vzdialenosť medzi ihlou a ramenom je 26 cm, čo je ideálne pre quilting
 • jedinečný pedál päta/špička (2 polohy šijacieho pedála) - poloha špička pre klasické šitie, poloha päta pre zdvíhanie ihly do hornej/dolnej polohy - exkluzívne iba u Berniny
 • nový systém horného podávania pri pätke robí tento stroj jedinečným na našom trhu
 • chapačový systém: patentovaný chapač Bernina 9
 • rýchlosť šitia: 1 000 stehov/min
 • max. šírka stehu: 5,5 mm, max. dĺžka stehu: 6 mm
 • polohy ihly: 11
 • automatický navliekač nite + snímač spodnej nite, automatický aj manuálny orezávač nite, automatický odstrih nite s možnosťou automatického uloženia do pamäte
 • LCD veľký podsvietený displej, ktorý informuje o aktuálnom nastavení stroja (šírka, dĺžka, typ stehu, pätka, atď.)
 • elektronický spúšťač s možnosťou „krokovania“ po jednotlivom stehu
 • jednoduchá voľba stehov pomocou tlačidiel, stačí zvoliť číslo stehu a môžete ihneď šiť, automatické nastavenie dĺžky a šírky stehu s možnosťou dodatočného nastavenia
 • nastavenie pozície ihly u rovného stehu pre ľahké prešívanie a všívanie zipsov
 • automatická senzorová gombíková dierka (7 druhov vrátane konfekčných), dierka sa ušije úplne automaticky a presne na rozmer gombíka, pre ktorý je určená
 • automatická regulácia prítlaku pätky zaistí perfektné prešitie aj silných ohybov materiálu
 • tlačidlo Štart/Stop slúži na šitie bez pedálu-stroj sa rozbehne a zastaví iba stlačením tlačidla
 • SFS - super podávací systém-sedemnásobne delený podávač so špeciálne tvarovanými zubami Vám zaistí ľahký začiatok šitia a plynulé podávanie všetkých druhov látok, napríklad až 10 vrstiev džínsoviny
 • kolenná páka s možnosťou nastavenia umožňuje zdvih pätky a nezaťažuje ruky
 • kvalitné osvetlenie pracovnej plochy 5 svetlami
 • USB port pre pripojenie PC a USB dátový nosič na prenos obrázkov do stroja

 

Dokúpiteľné príslušenstvo:

Regulátor stehu BERNINA (BSR) zaručuje presnú kvalitu stehu a dokonalé výsledky pri akejkoľvek rýchlosti pri quiltovaní voľným pohybom.

Pokročilý vyšívací modul. Nový dokúpiteľný modul L s technológiou Smart Drive Technology (SDT) zlepšuje Vaše vyšívanie vďaka vylepšenej kvalite stehu, plynulejšiemu a tichšiemu pohybu a až o 55% vyššej rýchlosti vyšívania.

Nastaviteľnú pätku na pravítko #72 / #72S je teraz možné vybrať pri vyšívaní pomocou Couching vložky. Oblasť výšivky sa tomu prispôsobí. 

 

 

 

Výhody:

Extra veľký dotykový displej. 7" farebný dotykový displej umožňuje pohodlné ovládanie stroja. Jednoduchá navigácia s veľkými symbolmi. Centrálne a optimálne umiestnený. 

Automatické funkcie šetria čas. Niť sa odstrihne automaticky, keď dosiahnete koniec švu alebo zmenu farby vo výšivke. Na začiatku švu sa prítlačná pätka automaticky spustí.

BERNINA Adaptive Thread Tension. Elektronicky prispôsobuje napnutie zvolenej šírke stehu, dĺžke, rýchlosti a polohe ihly pre každý steh.

Funkcia presného umiestnenia a uzamknutia. Umiestnite svoj vyšívací vzor na látku presne tam, kde ho chcete - rýchlo a presne. Nová funkcia Lock pomôže zachovať veľkosť dizajnu pri jeho umiestňovaní.

Zoskupiť/Oddeliť a usporiadať návrhy. Kombinujte návrhy výšiviek a upravujte ich naraz pomocou funkcie Zoskupiť. Rozdeľte návrhy a upravte ich jednotlivo pomocou funkcie Oddeliť zoskupenie. Zmeňte poradie vyšívania vrstiev návrhu. Použite Preusporiadať v kombinácii so Zoskupiť a Oddeliť pre ďalšie možnosti úprav.

Tichý a presný. Ideálny pre dekoratívne stehy. Šite a vyšívajte dlhší čas. Viac času na Vašu kreativitu. Chapač Bernina šije vysoko presné stehy s rýchlosťou až 1 000 stehov za minútu. Cievka drží o 70% viac nite ako štandardné cievky.

Poradca v oblasti vyšívania. Poradca pre vyšívanie priamo na obrazovke Vám pomôže vybrať správnu pätku, ihlu, niť a stabilizátor podľa Vašej tkaniny, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

 

 

 

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa