Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa
 • Bernina

  BERNINA - švajčiarska tradícia a presnosť už od roku 1893. Šijacie stroje sú premyslené do posledného detailu. Sú robustné, silné, vyrobené presne a z toho najlepšieho možného materiálu ako zvonku, tak i zvnútra. Zoznámte sa s obrovským množstvom patentov, ktoré vlastnia len šijacie stroje BERNINA!  

  Čítajte viac
  Bernina
 • Sme spoľahlivý predajca

  Dnes predáva šijačky kde - kto. Hľadáte predajcu, ktorý Vám bude nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja? Práve ste ho našli ;)  

  Čítajte viac
  Sme spoľahlivý predajca
 • Quiltovacie stroje

  Sme výhradným distribútorom dlhoramenných quiltovacích strojov BERNINA v Slovenskej a Českej republike. Dovezieme, zmontujeme, zaškolíme, budete spokojná, uvidíte! :-)

  Čítajte viac
  Quiltovacie stroje
 • Autorizovaný servis

  Naši servisní technici boli zaškolení priamo u výrobcu. Máte od nás šijací stroj, vyšívací stroj, či dokonca quiltovací rám s dlhoramenným strojom? Alebo je to overlock, coverlock či zatkávací šijací stroj? Na všetko máme recept. So šijacími strojmi pracujeme od roku 1992, takže sa môžete plne spoľahnúť na naše skúsenosti.

  Čítajte viac
  Autorizovaný servis
 • Ako sa k nám dostanete?

  Naša kamenná predajňa je na dostupnom mieste v Bratislave - Dúbravke, kde počas pracovných hodín bez problémov zaparkujete. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  Čítajte viac
  Ako sa k nám dostanete?

Vyberáme pre Vás

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

Naše novinky

aa