Vianočná červená | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Vianočná červená

Česká vinaočná látka priesvitná,šírka 142 cm, potlač zlaté/strieborné hviezdičky na priesvitnom červenom podklade. Použiteľné samostatne (napr. ako štóla na stôl) alebo s jednofarebnou podkladovou uni látkou (napr. červebou, bielou) . Dvojité farebné použitie: lícovou stranou - zlaté hviezdičky a…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

4,50 € s DPH

3,75 € bez DPH

Popis produktu

Česká vinaočná látka priesvitná,šírka 142 cm, potlač zlaté/strieborné hviezdičky na priesvitnom červenom podklade. Použiteľné samostatne (napr. ako štóla na stôl) alebo s jednofarebnou podkladovou uni látkou (napr. červebou, bielou) . Dvojité farebné použitie: lícovou stranou - zlaté hviezdičky a rubovou stranou - strieborné hviezdičky.

Výhody:

šírka 142 cm vianočná látka - šifón, priesvitná
 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa