Taška Bernina na vyšívací modul pre šijacie stroje Bernina VIO série 500. Vhodná na uskladnenie či prenášanie. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Taška Bernina na vyšívací modul pre šijacie stroje Bernina VIO série 500. Vhodná na uskladnenie či prenášanie.

Taška na vyšívací modul veľkosti L pre šijacie stroje BERNINA 5xx VIO poskytuje veľa priestoru na vyšívacie príslušenstvo. Polstrovanie vnútorných strán a kvalitný vonkajší materiál…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Na objednávku

2 roky

129,00 € s DPH

107,50 € bez DPH

Popis produktu

Taška na vyšívací modul veľkosti L pre šijacie stroje BERNINA 5xx VIO poskytuje veľa priestoru na vyšívacie príslušenstvo. Polstrovanie vnútorných strán a kvalitný vonkajší materiál zaistia obsahu tašky optimálnu ochranu. Má nastaviteľný ramenný popruh.

Objednávkové číslo: 033476.71.01

Rozmery tašky: (šírka - výška - hĺbka): 49 x 52,5 x 18,5 cm 

 

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa