Serafil 200/2 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Serafil 200/2

SERAFIL 200/2 je vhodnou jemnou vrchnou a spodnou niťou pre jednoihlové šijacie stroje i viacihlové šicie stroje vo výrobe prešívaných prikrývok, matrací a pri prešívaní pre odevné účely.Je jemnejšou alternatívou pre filigránne začisťovanie a vysoko kvalitné práce slepým stehom pri obzvlášť…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

10,00 € s DPH

8,33 € bez DPH

Popis produktuSERAFIL 200/2 je vhodnou jemnou vrchnou a spodnou niťou pre jednoihlové šijacie stroje i viacihlové šicie stroje vo výrobe prešívaných prikrývok, matrací a pri prešívaní pre odevné účely.

Je jemnejšou alternatívou pre filigránne začisťovanie a vysoko kvalitné práce slepým stehom pri obzvlášť jemných látkach.


Použitie nití SERAFIL 200/2 je ideálne pre dosiahnutie vysokej kvality švíkov a vyznačuje sa mimoriadne jemným prierezom nite.

Návin: 5000m

Farby: biela, čierna, natural- svetle hnedá.

Výhody:

Serafil 200/2 5000m návin 3 farby
 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa