Rezač multi 45 mm | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Rezač multi 45 mm

Multirezač 45mm ( klasický orez, vlnový orez a cik-cakový orez v balení), prereže vďaka svojej veľkosti bez problémov až 16 vrstiev látky jedným rezom. Kryt noža pred použitím rezača musíte zasunúť . Náhradný n…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

17,51 € s DPH

14,59 € bez DPH

Popis produktu

Multirezač 45mm ( klasický orez, vlnový orez a cik-cakový orez v balení), prereže vďaka svojej veľkosti bez problémov až 16 vrstiev látky jedným rezom. Kryt noža pred použitím rezača musíte zasunúť . Náhradný nôž má číslo 611372, jeho výmena je veľmi jednoduchá. Nôž je vhodný pre pravákov aj ľavákov. Rezať môžete aj kožu, koženku a vinyl. Náhradné nože : vlny 611 365 , cik-cak: 611367.

Výhody:

Multirezač 611368 s náhradným vlnovým a cik-cakovým kolieskom, s priemerom 45mm

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa