Pätka č.73-1042117000 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka č.73-1042117000

Táto pätka je určená na quiltovanie voľnorukovými technikami pri spustených zúbkoch podávača na všetkých šijacích strojoch Bernina. Pri tejto technike doporučujeme spustiť zúbky podávača a látku…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

82,00 € s DPH

68,33 € bez DPH

Popis produktu

Táto pätka je určená na quiltovanie voľnorukovými technikami pri spustených zúbkoch podávača na všetkých šijacích strojoch Bernina. 

Pri tejto technike doporučujeme spustiť zúbky podávača a látku viesť rukami. Dôležité! Regulačným kolieskom nastavte výšku prítlaku pätky tak, aby zodpovedala hrúbke patchwork sendviča. Tak, aby sendvičom bolo možné pohybovať hladko a bez zadrhávania. Regulačné koliesko zároveň umožňuje používať pätku aj na strojoch, ktoré nemajú plynule nastaviteľný prítlak pätky (3xx), alebo nemajú hoover (nadzdvihnutie) pozíciu (5xx).

Výhody:

Pätka č.73- pätka vhodná na quiltovanie voľnorukovými technikami s možnosťou nastavenia výšky pomocou regulačného kolieska podľa zvolenej hrúbky sendviča.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa