Pätka Bernina č.51 s tromi valčekmi umožňuje dobrý posuv aj po ťažko spracovateľných materiáloch. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka Bernina č.51 s tromi valčekmi umožňuje dobrý posuv aj po ťažko spracovateľných materiáloch.

Pätka č. 51 - Pätka s troma valčekmi, jedným vpredu a dvoma valčekmi vzadu umožňuje dobrý posuv aj po ťažko spracovateľných materiáloch, ako je koženka, koža, silon, fólie... Posuv je plynulý bez trhaných pohybov. Je vhodná na …

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Na objednávku

2 roky

36,00 € s DPH

30,00 € bez DPH

Popis produktu

Pätka č. 51 - Pätka s troma valčekmi, jedným vpredu a dvoma valčekmi vzadu umožňuje dobrý posuv aj po ťažko spracovateľných materiáloch, ako je koženka, koža, silon, fólie... Posuv je plynulý bez trhaných pohybov. Je vhodná na šitie kože, plastu, zamatu.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa