Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Základy Patchworku AZ2

Program Základy Patchworku AZ2 - 9 lekcií

Termíny pre jednotlivé lekcie kurzu Základy patchworku AZ2:

Kde?

Predajňa, kurzovňa a quiltovacie centrum Patchworkparty, Nejedlého 61, Bratislava, tel: 0903 472 782

Ceny kurzov:

Pri kúpe jednotlivých lekcií (možné jedine v prípade, že kurz nebude plne obsadený) je cena za 1-u lekciu 4x45 minút 21 Eur

Pri kúpe celého kurzu (lekcie 1-9) a platbe vopred platí akciová cena so zľavou 21% - tj. 150 Eur/ 9 lekcií

Cena obsahuje kurz, zapožičanie šijacieho stroja Bernina, patchworkových pomôcok a občerstvenie (káva, čaj, minerálka). V cene nie je zahrnutý materiál. Pri nákupe látok v Patchworkparty majú kurzisty zľavu 10%! Absolventky kurzu dostávajú po absolvovaní kurzu darček vo forme bonusového kupónu na zľavu pri nákupe šijacej techniky. Kupón je časovo obmedzený a je neprenostný na inú osobu.

Čo sa naučíte?

1 lekcia – Rýchle vankúše

Postup a ukážky rôznych farebných riešení a rôznych využití tejto rýchlej a ľahkej techniky.

Na kurze si zhotovíte blok vo veľkosti vankša, obrúbite ho pomocou inofarebnej paspulky a ušijete zadnú stranu vankúša. Pomocou tejto techniky môžete ozdobiť aj tašku, štólu na vianočný stôl, štvorcový obrus, prestieranie či deku na postel.

Technika je vhodná pre úplných začiatočníkov.

2 lekcia – Skladané obrázky

Naučíte sa rýchlu plastickú techniku, ktorou možno efektne vyzdobiť vankúšiky či zhotoviť originálne tašky. Taktiež je vhodná na plastické obrázky, či vianočné pohľadnice. Pozriete sa na rôzne farebné riešenia. Výsledkom tejto lekcie je blok vo veľkosti vankúša.

Technika je vhodná aj pre úplných začiatočníkov!

3 lekcia - ako ušiť deku za 6 hodín

Finta, ktorá Vám pri šití diek výrazne uľahčí prácu. Naviac, pri jednom pracovnom postupe zhotovíte dve farebne odlišné verzie toho istého výrobku. Napríklad kvetinovú alternatívu pre letné slnečné dni a melancholickú pre sychravé jesenné rána. Výsledkom lekcie je deka pre jednolôzko alebo obojstranne použiteľné prestieranie na stôl.

4 lekcia - Kocky v priestore

Zrýchlený postup priestorového spracovania rôznych zoskupení kociek. Rôzne farebné riešenia pre rôzne využitie danej techniky na vankúše, tašky či dokonca deky. Výsledkom lekcie je blok vo veľkosti vankúša.

5 lekcia – Kvety bez kriviek

Zvláštny spôsob, ako zhotoviť krivky aj bez toho, že by ste ich museli zošívať. Technika s plastickým efektom aj s ukážkami rôzneho farebného a tvarového vyhotovenia .... výsledkom lekcie je plastický blok, vhodný na vankúš.

6 lekcia – Nekonečná cesta

Zrýchlený spôsob pre vytvorenie efektných farebných prechodov z farby do farby. Technika vhodná na prikrývky postele, obrazy, vankúše či akcent tašky....výsledom techniky je blok vo veľkosti 80x80cm ....

7 lekcia – Okná dokorán

Jeden z troch rôznych spôsobov pre túto efektnú plastickú techniku. Vhodná pre zužitkovanie aj malých zvyškov látok.... deky, vankúše, tašky .... všetko je možné. Výsledkom lekcie je blok vo veľkosti vankúša.

8 lekcia – Zmes štyroch farieb a ich prechody

Rýchlym a efektným spôsobom zmiešate štyri rôzne farby tak, aby celok pôsobil harmonicky. Prípadná aplikácia jeho pôsobenie ešte umocní .... techniku môžete použiť ako stred zaujímavej prikrývky, obrázok na stenu či obrus na stôl. Výsledkom lekcie je blok vo veľkosti 80x80cm.

9 lekcia – Pásy a ich prelínanie

Veľmi efektné geometrické vzorovanie. Zrýchlená technika so súčasným sendvičovaním. Ako si vypočítať svoju krivku? Ako naladiť farby tak, aby bol výsledok zaujímavý? To všetko sa dozviete na lekcii č.9. Výsledkom je blok vo veľkosti 30x45cmm

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa