Panel Holiday fairy red DC5537 H2 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Panel Holiday fairy red DC5537 H2

100%-né patchworkové bavlnené látky od firmy Michael Miller USA. Výrobca sa špecializuje na vysokokvalitné husto tkané patchworkové látky s malou zrážanlivosťou, výbornou farebnou stálosťou. Je známy…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

9,90 € s DPH

8,25 € bez DPH

Popis produktu

100%-né patchworkové bavlnené látky od firmy Michael Miller USA. Výrobca sa špecializuje na vysokokvalitné husto tkané patchworkové látky s malou zrážanlivosťou, výbornou farebnou stálosťou. Je známy najmä svojimi prekrásnymi panelmi s obrázkami v rôznych veľkostiach, zvyčajne s perleťovými či kovovými efektami.

Hustota tkania 20x20-60x60

Údržba - Pranie v teplej vode, jemné odstreďovanie, bežné žehlenie. Nepoužívajte odfarbovacie prostriedky! Látku perte s podobne sfarbenými kusmi.

Veľkosť panelu s obrázkami víl 60x112cm

1 panel má 1 obrázok vo veľkosti asi 100x55cm

Výhody:

Vysokokvalitná bavlnená patchworková látka s panelmi. Cena za panel: 5,94 s DPH. Cena za meter: 9,90 s DPH. Šírka: 112cm, od firmy Michael Miller. Tkanie 20x20-60x60.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa