Lupa na krk s 2-8 násobným zväčšením | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Lupa na krk s 2-8 násobným zväčšením

Univerzálna lupa s osvetlením a 2-násobným zväčšovaním, zabudovaná lupa s 8-násobným zväčšením, možnosť otáčania lampy o 180 stupňov. Lupu môžete zavesiť na krk alebo postaviť na stôl. Vý…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

22,30 € s DPH

18,58 € bez DPH

Popis produktu

Univerzálna lupa s osvetlením a 2-násobným zväčšovaním, zabudovaná lupa s 8-násobným zväčšením, možnosť otáčania lampy o 180 stupňov. Lupu môžete zavesiť na krk alebo postaviť na stôl. Výška zariadenia 30cm, priemer lupy 13cm. Dodávka obsahuje aj náhradnú žiarovku. Pre osvetlenie potrebujete zakúpiť 4x batérie AA LR6 vo veľkosti 1,5 V. Lupa je ideálnym riešením pre ručné práce, vyšívanie, čítanie atď.

Výhody:

Lupa otočná 611732 s osvetlením

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa