Lupa s 2-8 násobným zväčšením. Je možné zavesiť si lupu na krk, takže je ideálna na ručné práce alebo čítanie. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Lupa s 2-8 násobným zväčšením. Je možné zavesiť si lupu na krk, takže je ideálna na ručné práce alebo čítanie.

Univerzálna lupa s 2-násobným zväčšovaním, zabudovaná lupa s 8-násobným zväčšením, možnosť otáčania lupy. Lupu môžete zavesiť na krk alebo postaviť na stôl. Výška zariadenia 29cm,…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

13,70 € s DPH

11,42 € bez DPH

Popis produktu

Univerzálna lupa s 2-násobným zväčšovaním, zabudovaná lupa s 8-násobným zväčšením, možnosť otáčania lupy. Lupu môžete zavesiť na krk alebo postaviť na stôl. Výška zariadenia 29cm, priemer lupy 10,5cm. Lupa je ideálnym riešením pre ručné práce, vyšívanie, čítanie atď.

Označenie: 611730

Výhody:

 

 

 

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa