Kurz šitia k šijacej technike zadarmo | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Kurz šitia k šijacej technike ZADARMO!

Zakúpili ste si posledný mesiac šijaciu techniku v našej predajni Patchworkparty? Potešíme Vás! Máme pre Vás hodnotný DARČEK! Môžete sa zúčastniť ZADARMO na najbližšej lekcii obsluhy šijacieho stroja. Dozviete sa už na začiatku to, čo Vám výrazne uľahčí šitie a Vaše výrobky budú perfektné.

Obsah lekcie pre našich zákazníkov

Ako správne navliecť šijací stroj
Aké najčastejšie chyby navlečenia užívatelia šijacieho stroja robia
Nočná mora všetkých užívateľov šijacieho stroja je napätie nití. Naučíme Vás, ako správne nastaviť vhodné napätia hornej a dolnej nite pri šití
Ako často a akým spôsobom robiť údržbu šijacieho stroja
Teória šijacích ihiel, nití a látok.
Ako zvoliť správnu ihlu k správnej šijacej technike a materiálu a zodpovieme na ďalšie Vaše otázky .

Kurz obsluhy šijacieho stroja zadarmo

Poukaz na bezplatnú účasť na kurze dostanete pri kúpe šijacieho stroja, vyšívacieho, zatkávacieho, quiltovacieho či overlockového stroja.  Ak nakupujete cez eshop Patchworkparty, poukaz dostanete po kúpe šijacej techniky elektronicky na adresu z Vašej objednávky. Pozor - poukaz je časovo obmedzený na 2 mesiace odo dňa kúpy.

Celý kurz trvá 3 školské hodiny po 45 minút a koná sa vždy v piatok nasledujúci po 15-om dni v mesiaci večer od 16,45 do 19,00 hod. Počet návštevníkov je obmedzený, prihláste sa vopred na tel. čísle 02/54413742 alebo na adrese slovakova@patchworkparty.sk

Tešíme sa na Vás

Anka Zimová

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa