Fleckerl - Zauber (kniha) | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Fleckerl - Zauber (kniha)

Kniha \\\"Čaro kúskov látok\\\""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""-patchworkové quilty z \\\""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""konfekčných materiálov\\\""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

19,01 € s DPH

15,84 € bez DPH

Popis produktu

Kniha \\\"Čaro kúskov látok\\\""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""-patchworkové quilty z \\\""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""konfekčných materiálov\\\"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" od autorov Lilo Wesely a Gexi Tostmann má 112 strán a obsahuje veľa fotografií quiltov, zoznámi vás s Patchworkovým klubom vo Viedni a jej členmi. Obsahuje aj všeobecné zásady a príbeh patchworku a quiltu, zaoberá sa aj opravami, šitím a rozkúskovaním látok.

V knihe okrem fotografií nájdete i vzory a postupy.

Kniha je v nemeckom jazyku.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Výhody:

Kniha \\\Čaro kúskov látok\\\-patchworkové quilty z \\\"konfekčných materiálov\\\"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" od autorov Lilo Wesely a Gexi Tostmann."""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa