Fixier Stick Vlies - freezer papier | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Fixier Stick Vlies - freezer papier

Vlizelín Fixier Stick Vlies , šírka 90 cm. Po zažehlení lesklou stranou nadol sa prilepí na látku. Neskôr ho môžete kedykoľvek odlepiť a znovu zažehliť na inú látku. Fixier Stick Vlies sa dá s úspechom použiť ako n…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

3,30 € s DPH

2,75 € bez DPH

Popis produktu

Vlizelín Fixier Stick Vlies , šírka 90 cm. Po zažehlení lesklou stranou nadol sa prilepí na látku. Neskôr ho môžete kedykoľvek odlepiť a znovu zažehliť na inú látku. Fixier Stick Vlies sa dá s úspechom použiť ako náhrada za freezer papier napríklad pri šití aplikácií. Ďalej ho môžete použiť ako výstuž pre podlepenie látky vo veľkosti A4 pred jej vložením do tlačiarne a tlač obrázkov.

Výhody:

Vlizelín Fixier Stick Vlies, po zažehlení z lesklej strany lepivý s možnosťou jeho neskoršieho premiestnenia. Má obdobné použitie ako freezer papier

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa