Elastická niť Sabaflex | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Elastická niť Sabaflex

Sabaflex je progresívna vysoko elastická šijaca niť z modifikovaného PTT (Polytrinethylenterphatalat), určená predovšetkým pre šitie vysoko elastitckých materiálov. Táto niť zaisťuje dvojnásobnú pružnosť …

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

15,26 € s DPH

12,72 € bez DPH

Popis produktu

Sabaflex je progresívna vysoko elastická šijaca niť z modifikovaného PTT (Polytrinethylenterphatalat), určená predovšetkým pre šitie vysoko elastitckých materiálov. Táto niť zaisťuje dvojnásobnú pružnosť švov pri dvojitom viazanom stehu. Vďaka svojej vysokej kvalite je vhodná pre náročné použitie. Zvyšuje elastickosť švy pri strečkových materiáloch, minimalizuje praskanie švov. Vzhľadom na to, že pri elastických materiáloch je možné nahradiť retiazkový steh dvojitým viazaným stehom, znižuje sa spotreba nite v šveo cca 40%.

Sabaflex je vyrábaný vo dvoch jemnostiach, etiketným číslom 120 a 80. Je možné ho využiť k šitiu pre všetký druhy elastických látok, tkanín i pletenín v oblasti bielizne, plaviek, športového oblečenia, oblečenia pre voľný čas, bytových textílii, zdravotníctva a konferencie - špeciálne elastické materiály používané na výrobu dámskej a pánskej konferencie.

SABAFLEX 120 - vyrába sa na king cievkach v návine 3000m (3km) Farba: biela/čierna

Výhody:

Elastická niť Sabaflex z modifikovaného PTT, návin (3000m)

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa