Biela L1660099 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Biela L1660099

šírka 150 cm Česká bavlnená látka, design 3 v jednom je zaujímavý tým, že je možné v rovnakej farebnosti zabezpečiť 3 rôzne vzorové riešenia. Látka sa zvyčajne dodáva v šírke 160cm (v…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

rok

6,97 € s DPH

5,81 € bez DPH

Popis produktu

šírka 150 cm

Česká bavlnená látka, design 3 v jednom je zaujímavý tým, že je možné v rovnakej farebnosti zabezpečiť 3 rôzne vzorové riešenia. Látka sa zvyčajne dodáva v šírke 160cm (všetky tri vzory bežia súbežne po celej jej dĺžke), alebo v tretinovej šírke, kde sú vzory od seba oddelené a predávajú sa samostatne. Informatívny údaj o cene 2,59Eur/1m pri šírke 53cm.

Výhody:

Česká bavlnená látka, design 3 v jednom je zaujímavý tým, že je možné v rovnakej farebnosti zabezpečiť 3 rôzne vzorové riešenia. Látka sa zvyčajne dodáva v šírke 160cm (všetky tri vzory bežia súbežne po celej jej dĺžke), alebo v tretinovej šírke, kde sú v

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa