Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

6-hodinová deka

Podľa Vás sa deka na jednolôžko nedá ušiť za 6 hodín? Že neznášate klasické sendvičovanie? Technika sa Vám zdá príliš náročná, nemáte toľko času a netrúfate si na ňu? OMYL! Je tu finta,…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Nie je na sklade

2 roky

10,00 € s DPH

8,33 € bez DPH

Popis produktu

Podľa Vás sa deka na jednolôžko nedá ušiť za 6 hodín? Že neznášate klasické sendvičovanie? Technika sa Vám zdá príliš náročná, nemáte toľko času a netrúfate si na ňu?

OMYL! Je tu finta, ktorá mení náročné na ľahké! Tento návod je určený práve Vám!

Nájdete tu 22-stranový plnofarebný fotopostup, ktorý Vás prevedie krok za krokom pri objavovaní tejto nádhernej ľahko a rýchlo zhotoviteľnej obojstranne deky. Každá strana je úplne iná a možnosti využitie deky v interiéri sú oveľa vyššie.

Začiatok kurzu hovorí o výbere farieb, spotrebe materiálu, vhodnosti potlačí... Druhá časť ukazuje techniku už na hotových produktoch v praxi. Tretia časť kurzu je venovaná plnofarebnému fotonávodu, ktorý Vás bez trápenia sa krok za krokom prevedie rôznymi alternatívami tohoto spôsobu šitia.

Výhody:

6-hodinová deka(aabb1243)- korešpodenčný kurz. 22-stranový plnofarebný fotonávod na ušitie rôznych alternatív tejto obojstrannej deky krok za krokom

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa