šijací stroj Bernina Bernette 92c


Vymeňte svojho starého za nového a UŠETRITE! Samozrejme, nikoho nenabádam ku zmene partnera. Hovorím o Vašom pomocníkovi - šijacom stroji! Využite "šrotovné" v Patchworkparty a ušetrite 5% z ceny šijacieho stroja!

.Wink.

Zaujíma Vás to? Čítajte ďalej!


Určite mnohé z Vás bojujú s nedostatkom životného priestoru. Sú veci, ktoré Vám uberajú priestor "zo zvyku", pretože ich prítomnosť už vo svojom okolí nevnímate. Sú nepoužiteľné a nesmierne zavadzajú (napr. staručké šijacie stroje po babičkách, slúžiace ako vešiaky na šaty).

Alebo sa Vaše šitie začína nadávaním na nefunkčnosť a neschopnosť možno aj úplne nového šijacieho stroja, hoci chcete ušiť len obyčajný rovný šev tak, aby ste svoju povinnosť (napr. skrátenie sukne) mali čo najrýchlejšie z krku?

Tretia možnosť je, že medzičasom sa šitie stalo Vašim veľkým koníčkom, nesmierne túto činnosť milujete a chcete mať k dispozícii to najlepšie, čo v danej oblasti existuje! Práve vy môžete z našej akcie profitovať

.

NEUVERITEĽNÁ  AKCIA - šrotovné na šijacie stroje!!!!

Prineste Váš starý či nefunkčný šijací stroj a my Vám na kúpu nového poskytneme 5%-ú zľavu z  ceny toho NOVÉHO (nie starého)!

Akcia je pre veľký úspech predĺžená pre stroje kúpené v hotovosti (tj. nie cez platobný terminál).

Zbavte sa starého a ešte na tom aj UŠETRITE!

NÁŠ TIP:

už za 450Eur (- ďalších 5% = 427Eur) vynikajúci elektronický šijací stroj Bernina Bernette E92c/ Milan8  (až 7mm široký steh, trvalá spiatočka, 155 šijacích programov, uzlíček na zaistenie šijacieho stehu, krajčírsky špeciál s automatickým zapošívaním šijacieho stehu, 10 gombíkových dierok, polohovanie šijacej ihly hore a dole, videoanimácie priamo na obrazovke šijacieho stroja, vynikajúca pamäť, ručný plyn  a mnoho ďalších neuveriteľných funkcií.A k tomu ako bonus - nádherný švajčiarsky dizajn!

Naviac je to šijací stroj s možnosťou dokúpenia veľkého násuvného stolíka, chodiacej pätky s horným podávaním, šijacej pätky s pružinou na voľné quiltovanie , šijacej pätky na našívanie šnúrky, šijacej pätky na riasenie, rýchle obrubovanie,  šitie po koži či koženke, skryté zipsy, vyšívanie a aplikácie, obnitkovanie, či šijacej pätky na obrubovanie šikmým prúžkom , na patchwork s vodičom, alebo jednokrokovú automatickú gombíkovú dierku.  Alebo chcete pri šití súčasne orezávať okraj látky? Orezávací nástavec k šijaciemu stroju tu!

Je úžasný, však?!!!

šijací stroj Bernina Bernette 92c