Quiltovacie pravítko č.21 - sada kruhov

TlačiťEmail
Quiltovacie pravítko č.21 - sada 5 kruhov. Hrúbka je 6mm.

Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena21,00 €
Zľava
Cena / kg:
Popis

 

Quiltovacia sada 5 kruhových prvkov slúži pre quiltovanie kruhov vo veľkostiach 5,5", 4,5", 3,5", 2,5", 1,5". Kruhy môžete použiť v uzatvorenom tvare tým, že doplníte príslušný uzáver a počas práce prelepíte lepiacou páskou.

V prípade, že preferujete prácu s quiltovacím rámom s rukoväťami a gumovými protišmykovými podložkami, osaďte potrebný počet kruhov s príslušnou formou do rámu a počas práce ich zaistite lepiacou páskou.  Všetky šablóny je však možné použiť aj samostatne bez quiltovacieho rámu.

2 rúčky quiltovacieho rámu sú prispôsobené pre dobré uchopenie rámu pri práci. Gumené protišmykové podložky na spodnej strane vodiaceho rámu zabezpečujú to, že quiltovaný sendvič, quiltovacie pravítko a rám sa pohybujú súčasne. 

Dvierka do vnútornej časti rámu majú  výšku 2mm. Tak môžete vstúpiť do stredovej časti aj so šijacím strojom, ktorého zdvih pätky je nízky. 

Rám má vyznačené osi v členení po 22,5 stupňa a jeho polkruhové úchyty na quiltovacie pravítka sú vzdialené 45 stupňov.

Quiltovací rám 20 je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu. Hrúbka materiálu je prispôsobená ku výške vkladaných šablón tak, aby ich vrchná strana bola v jednej rovine s rámom.

 Vložené šablóny a quiltovací rám 20 spojte dočasne pri quiltovaní lepiacou páskou.