kurz-patchwork-od-a-do-z1-na-www.patchworkparty.skKurzový seriál Patchwork od A do Z1 začína opäť!

9 x Utorok so začiatkom od 24.01.2012 a 9x Streda so začiatkom od 25.1.2012 sú už obsadené! Pre ďalších záujemcov otvárame patchworkové PONDELKY!

Kurzové Pondelky (9x) so začiatkom od 23.01.2012 (tiež 16-19.00 hod) ešte majú niekoľko miest voľných! Prihláste sa! Program kurzového seriálu v nižšie uvedenom texte


Čo sa naučíte? Každú Stredu ušijete 1 patchworkový blok (spolu 6 blokov) vždy inou základnou patchworkovou technikou samozrejme s využítím zrýchlených postupov. Načo sa trápiť, keď možno aj rýchlejšie a kratšie!

Posledné tri lekcie sa venujú rôznym spôsobom sendvičovania, voľnému quiltovaniu a rôznym spôsobom obrubovania. Výsledkom je nádherná "Sample" deka vo Vami obľúbených farbách. Každú lekciu ako účastníčka kurzu získavate okrem praktickej časti aj v elektronickej podobe. To aby ste si spomenuli aj o rok, ako sa daná patchworková technika robí.

Ako bonus naviac získavate ako účastíčka kurzu aj zľavu 10% na látky zakúpené k zhotoveniu kurzovej deky u nás v Patchworkparty.

Čo máte k dispozícii?

* vlastný pracovný stôl 150x75cm

* každý účastník má k dispozícii vynikajúci šijací stroj Bernina

* jednu kompletnú sadu patchworkových pomôcok

* sadu so žehlením

* občerstvenie (káva, čaj, minerálka)

* klimatizované priestory Patchworkparty I, Bratislava Business Center 1, Plynárenská 1, Bratislava, Tel: 02/5441 3742, www.patchworkparty.sk

Na kurzový seriál dostávate naviac zľavu - množstvenný bonus. Namiesto 9x15 = 135Eur zaplatíte len 9x11 = 99Eur! Platba možná iba prevodom cez účet ( predfaktúra).

Na obrázku sú absolventky kurzu Patchwork AZ1 na poslednej lekcii Wink

kurz-patchwork-od-a-do-z1-na-www.patchworkparty.sk